„VAIKŲ KNYGOS DIENOS FESTIVALIS“ SKUODE

Šiltą ir saulėtą rugsėjo 15 d. popietę „Buratinų“ grupės vaikai lankėsi Skuodo miesto aikštėje prie Meno mokyklos.  Čia juos pasitiko knygų personažai Kiškienė ir Vilkas, kurie pakvietė būti aktyviais vaikų knygos festivalio dalyviais. Vaikams labai patiko, visi  nuoširdžiai plojo Skuodo meno mokyklos moksleivių pasirodymui. Vėliau Kiškienė pasiūlė įsijungti į kūrybinę veiklą Biblioartelės kūrybine erdvėje: „Molbertas ant grindinio“ ir „Saldžiųjų gyvūnėlių dirbtuvėlėje“. Vaikai piešė kreidutėmis ir guašu ant maistinės plėvelės. Įdomiausia buvo kartu su Vilku sukti  laimės ratą. Už triūsą buvo apdovanoti prizais. Grįžo šypsodamiesi ir labai patenkinti.

Grigutienė Alma mokytoja (auklėtoja) dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą