Naujienos

Knygos festivalis

Rugsėjo 15 – 16 dienomis Skuode vyko vaikų knygos festivalis, kurį organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka. Ir mūsų darželį aplankė šio festivalio svečiai. Tai rašytojas Benas Bėrantas ir dailininkė Vilija Kvieskaitė, kurie į susitikimą pakvietė priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ ir „Gudručių“ grupių vaikus. Svečiai pristatė vaikams savo kurtą knygutę „Bambukas yra lėėtas“. Buvo skaitomos ištraukos iš šio leidinio, atsakinėjama į klausimus. Kartu vyko ir kūrybinės dirbtuvėlės – vaikai su knygos autoriumi ir dailininke gamino skirtukus knygai. Susitikimo pabaigoje svečiai pakvietė vaikus kartu padainuoti jų kūrybos dainą, žaidė žaidimus. Priešmokyklinukai į savo grupes sugrįžo pilni gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos.

Auklėtojos (mokytojos), dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Butavičienė, Vida Bružienė