Sėkmė „Tauškaliukų“ skelbtame konkurse

Kol už lango dar siautė žiema, „Tauškaliukai“ kvietė visus vaikus ja pasidžiaugti kūrybingai ir skelbė konkursą, kuriame dalyvavo „Vyturėlių“ grupės vaikai ir auklėtojos.
Konkursą sudarė 10 idėjų žiemos linksmybėms:

• Pastatykime sniego senį;
  • Padarykime sniego angelus;
  • Parašykime savo vardą ant sniego;
  • Pieškime ant sniego su flomasteriais ar spalvotais žymekliais;
  • Pūskime muilo burbulus ir stebėkime kaip jie užšąla;
  • Pasirūpinkime gyvūnais miške ir mieste, suraskime jų pėdsakus sniege;
  • Suraskime patį ilgiausią varveklį;
  • Čiuožinėkime, slidinėkime, mėgaukimės žiemos pramogomis lauke;
  • Suraskime laužavietę, susikurkime laužą ir išsikepkime zefyrų;
  • Darykime gamtoje fotosesijas.

Įvykdėme  4 idėjas, nusiuntėme nuotraukų koliažus ir mums pasisekė laimėti šį konkursą. Tačiau dėl susidariusios pandeminės padėties savo laimėjimu galėjome pasidžiaugti tik rugsėjo 2 dieną.
Į „Tauškaliukus“ išsiruošėme po pusryčių, nešini vaišėmis švęsti naujų mokslo metų pradžios. „Tauškaliukuose“ vaikai žaidė įvairius žaidimus, piešėme vaikučiams ant veidukų, ruošėme karaoke, kuriame dalyvavo vaikučiai, vaišinosi atsineštomis vaišėmis ir linksmai leido laiką.
Tą dieną „Tauškaliukuose“ sklido skardus vaikų juokas, garsiai dainuojamos dainelės. Vaikų veidukai puošėsi plačiomis šypsenomis ir džiaugsmu spindinčiomis akelėmis. Su gera nuotaika pradėjome naujus mokslo metus. Tikimės, kad ir šie mokslo metai „Vyturėlių“ grupės vaikučiams bus turiningi ir nešantys daug sėkmių.

Mokytoja (auklėtoja) Silvija Lazdauskienė