Naujienos

„KAIP AŠ ŠVENČIU MŪSŲ LAISVĘ“

Mūsų visų – istorikų, mokytojų, politikų, žurnalistų, tėvų pareiga yra perduoti vaikams Lietuvos istoriją ir meilę laisvei, bet kiekviena karta neišvengiamai  Lietuvos laisvę suvokia savaip. Todėl Seimo nariai Dovilė Šakalienė ir Tomas Bičiūnas skelbė nuotraukų konkursą „Kaip aš švenčiu mūsų laisvę“, kuriame sudalyvavo ir mūsų darželio „Vyturėlių“ grupės vaikai. Konkursas simboliškai vyko tarp dviejų mūsų valstybės laisvei kertinių datų: nuo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-ios, iki Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-ios.
Konkurse sudalyvavome su pateiktomis ta tema nuotraukomis, kurias kūrė patys „Vyturėlių“ grupės vaikai. Ir už tai sulaikėme padėkos ir simbolinių dovanėlių, kurios labai mus nustebino ir džiūgavome jas gavę. Vaikų veideliuose nušvito plačios šypsenėlės.

„Vyturėlių“ grupės mokytoja (auklėtoja) Silvija Lazdauskienė