Naujienos

„Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus”

Kaip ir kiekvienais metais, Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje gegužės mėnesį vyksta akcija „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus „. Akcijos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į pasitaikantį smurtą, nukreiptą prieš silpniausią visuomenės grandį – vaikus. Gegužės 17 – 25 dienomis socialinės pedagogės iniciatyva (5 – 6 metų vaikų grupėse) vyko užsiėmimai, kuriuose vaikai išgirdo patarimų, kaip suvaldyti pyktį ir susikaupusią energiją nukreipti įdomioms veikloms. Ugdytiniai smalsiai klausėsi pedagogės, Vitalijos Andriekienės, sekamos  D. Gliori pasakėlės „Mylėsiu tave , kad ir kas nutiktų „, žiūrėjo ir aptarė filmuką „Kakė Makė mokosi suvaldyti pyktį”, išmoko naują improvizacinį žaidimą „Geltonas autobusiukas” bei vieni kitus pralinksmino kūrybiniais darbeliais – dovana draugui „Spalvotais ledais”.

Socialinė pedagogė Vitalija Andriekienė