Naujienos

Vasario 16-osios dienos paminėjimas

Taip jau sutapo, kad šiais metais vasario 16-oji diena buvo pažymėta net dvejomis šventėmis! Lopšelio-darželio ugdytiniai grupėse paminėjo ir Lietuvos gimtadienį ir Užgavėnes. Šventės įgyvendintos labai kūrybiškai: ugdytiniai iki pietų kalbėjo apie Lietuvą, jos istoriją, simbolius, statė pilis, kepė sniego tortus, gražiausius piešinius ir dainas skyrė Lietuvos gimtadieniui paminėti. Renginius vaikai užbaigė susėdę prie didelių ekranų ir peržiūrėję socialinės pedagogės V. Andrėkienės, spec. pedagogo T. Kinčiaus ir meninio ugdymo mokytojos A. Alonderienės sukurtu video „Geltona, Žalia, Raudona”.
Pamatyti galite ir Jūs:

Po pietų vaikučiai dūzgė ir grupėse ir lauke, riebiai prisivalgę blynų – taip bandydami išvaryti žiemą!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jurčė