Naujienos

Dalyvavome akcijoje „Žydi laisvė“ ir piešinių konkurse „Mano svajonių Morė“

Šiemet, per Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šventėme ir Užgavėnes. Besidžiaugdami tokia dviguba švente, su mielu noru įsitraukėme į Skuodo rajono kultūros centro organizuojamą akciją „Žydi laisvė“ bei į piešinių konkursą „Mano svajonių Morė“. Mūsų trispalvės gėlės vasario 16 dieną pražydo prie Mūro kryžiaus. Prie Laisvės žydėjimo prisidėjo ir „Vyturėlių“ grupės auklėtojos su vaikučiais.
Piešinių konkurse „Mano svajonių Morė“ dalyvavo vaikai iš „Lašiukų“ bei „Smalsučių“ grupės. Taip pat aktyviai įsijungė ir „Boružėlių“ grupės auklėtojos su savo ugdytiniais. Visos nupieštos svajonių Morės buvo viena už kitą gražesnės, kultūros centro teigimu, sunku išrinkti gražiausią. Tad visi dalyvavę vaikai paskelbti nugalėtojais ir apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. O vaikų piešiniais galite pasigėrėti Skuodo rajono kultūros centro facebook paskyroje.
Sveikiname visus mažuosius menininkus!

Meninio ugdymo mokytoja Lina Vitkauskienė