Naujienos

Lik sveika, eglute!

Šiuo ypatingu laiku,  šventinis rytmetys vyko  nuotoliniu būdu bendraujant per Zoom programą.
Sausio 6 diena – Trijų Karalių diena! Skambėjo dainelės, eilėraščiai, vaikai muzikavo multimedijos ekrane matydami muzikogramas. Didelio dėmesio sulaukė skaidrės, kuriose vaikai galėjo surasti savo grupės, darželio, namuose ar Skuodo aikštėje papuoštas eglutes.
Renginio pabaigoje vaikai pasipuošė apyrankėmis su iškirptomis žvaigždutėmis, linkėdami vieni kitiems  sveikatos,  gražių dienų ir vildamiesi, kad  kitais metais vėl papuošę eglutes, sulauksime Kalėdų senelio.
Visus į renginį sukvietė, jį vedė ir meninę programą parinko muzikos mokytojos, dirbančios pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Aušra Alonderienė ir Daiva Mockienė.

 Parengė muzikos mokytoja metodininkė dirbanti pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas  Aušra Alonderienė.