Naujienos

ATSISVEIKINIMAS SU EGLUTE

Sausio 6 d. Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje  vyko atsisveikinimo su eglute šventė per Zoom platformą, kurios metu vaikus aplankė „Nykštukė“, mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vilma Kontrimienė ir trys Karaliai: „Kiškučių“ grupės vaikai –  Ovidijus, Motiejus ir Ignas.
„Nykštukė“ papasakojo trumpą istoriją apie tris Karalius, kurie keliavo aplankyti Betliejuje gimusį kūdikėlį Jėzų ir atnešė jam dovanų – aukso, smilkalų ir miros. Taip pat prisiminė praėjusių metų šventes ir pakvietė visus vaikus prisijungti į traukinuką ir pakeliauti žiemos takeliu.
Muzikos mokytoja Daiva Mockienė šventę paįvairino muzikos kūrinėliais. Vaikai linksminosi: mėtė ,,sniego gniūžtes“, šoko ,,linksmą ratelį“, imitavo ,,snaigių šokį“, „Buratinų“ grupės vaikai Nojus ir Maja padeklamavo po eilėraštuką.
Vaikams plojant ir skaičiuojant iki 3, buvo užgesintos visų eglučių lemputės.  „Nykštukė“ visiems palinkėjo gerų, turtingų metų, sveikatos ir sėkmės.
Tegul atėję Trys Karaliai visiems dovanoja Meilę, Sveikatą ir Sėkmę.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vilma Kontrimienė