Naujienos

Edukacinis rytmetys bibliotekoje „Papuošk dovanų maišelį monstriuku“

Rugsėjo 30 d. „Buratinų“ gr. vaikai kartu su auklėtoja Egle Šimkiene ir auklėtojos padėjėja Vida Daržinskiene, skubėjome į Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Čia laukė susitikimas su „monstriuku“, bei edukacinis užsiėmimas.
Pirmiausia bibliotekos darbuotojos, vaikams papasakojo apie biblioteką, jos naudojimosi taisykles. Pakvietė vaikučius kartu su tėveliais ar seneliais atvykti ir išsirinkti patinkančių knygučių.
Kadangi bibliotekoje rugsėjo mėnuo buvo „Monstriškas mėnuo“, bibliotekininkės pristatė Tom Flecher knygą „Atsargiai!Monstriukas knygoje“. Po linksmo knygos pristatymo ir susitikimo su monstriuku, vaikai buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą „Papuošk dovanų maišelį monstriuku“. Vaikai piešė monstriuką ir prisiklijavo jį prie maišiuko. Monstriukas vaikus pavaišino obuoliais.
Padėkoję už puikiai praleistą laiką, dovanas ir obuolius, puikios nuotaikos grįžome į darželį.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė