Naujienos

08.6.1-ESFA-T-927-01-0073 Projektas „Bendrystės džiaugsmas“

Pagaliau, startavus rugsėjo veikloms ir sėkmingai grįžus į tiesioginius darbus, tęsiame pradėtas projekto veiklas. Visas rugsėjo mėnuo buvo pilnas įspūdžių, kelionių, mokymų bei smagaus laiko drauge. Projekto dalyviai ir visa darbo komanda rugsėjo mėnesį pradėjo nuo išvykos į spektaklį vaikams, kuriame praleidome smagią sekmadienio popietę ir su dalyvaujančiomis šeimomis turėjome galimybę pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais. Taip pat pagaliau įgyvendinome visus numatytus asmeninės higienos, rankų priežiūros bei estetinio makiažo kūrimo mokymus. Vaikai, turėjo išskirtinę galimybę pamatyti Dino parka, esantį Radailiuose. Labai džiaugiamės pagaliau turėję progą suorganizuoti pirmus Refleksijos pusryčius su rajono vietos valdžios atstovais, kurie buvo skirti komunikacijos stiprinimui bei galimybei iš arti pamatyti ir susipažinti su vienu iš mūsų kviestinių svečių. Šį kartą galėjome pasidžiaugti Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Žydrūno Ramanavičiaus skirtu laiku mums bei maloniai pabendrauti kiek kitokioje, kavinės “Skuodiškio užeiga” aplinkoje.

Socialinė pedagogė Aurelija Jonikaitė