Naujienos

Startavo projektas „Bus įdomu – kviečiame kartu“

Rugsėjo 9 dieną „Giliukų“ gr. vaikai, kartu su judesio korekcijos mokytoja Živile Jazbutiene, mokytoja (auklėtoja) Jolanta Viskontiene ir auklėtojos padėjėja Irute Ragainiene vyko pas ūkininką Zigmantą Petrauską, gyvenantį Kernų kaime Skuodo rajone.
Išvykos tikslas – supažindinti vaikus su įvairiai gyvūnais, nes vaikai kelia ne vieną klausimą, į kurį atsakyti jiems suprantama kalba ir aiškiais pavyzdžiais yra būtina. Ūkininkas vaikams papasakojo, kaip prižiūrėti ir tinkamai elgtis su gyvūnais, kad jie mums teiktų ne tik naudą, bet ir džiaugsmą.  Vaikai galėjo ne tik paglostyti, bet ir pamaitinti arkliuką ar ožkytę. Didžiausią įspūdį vaikams paliko arkliukai. Drąsiausi galėjo pajodinėti prižiūrimi šeimininko. Bet prieš tai reikėjo prieiti prie arkliuko ir su juo pasisveikinti, paglostyti. Pasak šeimininko, tai  pagarba ir pagrindinė taisyklė.  Visiems teko išbandyti seniausią ir ekologiškiausią transporto priemonę. Pacituosiu vieno vaiko pasakytą frazę “ Kap čia fainą“.

Judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė