Naujienos

Išplėstinis – šventinis pedagogų tarybos posėdis

Š. m. rugpjūčio 26 dieną, Skuodo vaikų lopšelio-darželio bendruomenė rinkosi į išplėstinį-šventinį posėdį. Tam, kad būtų galima užtikrinti darbuotojų saugumą, posėdis buvo organizuojamas Skuodo rajono savivaldybės kultūros centre. Susirinkimas buvo iš ties įsimintinas: priimti svarbūs sprendimai, ateinančių mokslo metų prioritetai, bet ir po ilgai trukusios karantino pertraukos bendruomenė sprendimus priimti galėjo būnant  kartu.
Lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė pristatė darželio vertybių ugdymo sistemos modelį, pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė apžvelgė darbo organizavimo COVID-19 pandemijos metu rezultatus, psichologo asistente Sigita Galinskienė – darbo organizavimo grupėje esant hiperaktyvių vaikų patarimais.
Renginio metu, kultūros centro vestibiulyje veikė karantino metu pagamintų priemonių paroda „Ugdymo priemones gaminu pats”.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė