Naujienos

NUOTAIKINGAS LIETUVOS GIMTADIENIS

Vasario 14-osios rytą ,,Liepaitės“ korpuso vaikai susirinko į šventiškai papuoštą salę švęsti Lietuvos gimtadienio. Netikėtai prie jų prisijungė ir Kakė Makė ( mokytoja metodininkė Rasa Bernotienė). Ji pasidomėjo, ką vaikai ketina švęsti, kokių dovanų dovanos savo gimtai šaliai? Kakė Makė su medijų pagalba klausinėjo vaikų apie Lietuvos simbolius, siūlė pasigėrėti ,,Neregėtos Lietuvos“ vaizdais. Kai visos dovanos- eilėraščiai, dainos ir žaidimai- buvo padovanotos Tėvynei, vaikai iš iMO-LEARN kubų sukonstravo Gedimino pilį, ją papuošė vėliavėle, džiaugėsi muilo burbulų ,,fejerverkais“. Skambant Kakės Makės šėlsmo dainai, visi smagiai šoko ir atsisveikino su gimtadienio viešnia.

 Rasa Bernotienė, mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą