Naujienos

Eglutė sužibo Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje „Liepaitės“ korpuse

Švenčių laukiame visi ir niekas neįsivaizduoja Šventų Kalėdų be eglutės, o kai ji jau papuošta, vaikai labiausiai trokšta sulaukti to stebuklingo momento, kai ji sušvyti dešimtimis žibančių lempučių.
Gruodžio 10 dienos rytą meninio ugdymo mokytoja Daiva Mockienė smagia muzika sukvietė visus vaikus į salę bendram tikslui – įžiebti Kalėdų eglutę.  Šventėje vaikus aplankęs Nykštukas  (mokytoja Alma Grigutienė) pasiūlė vaikams suskaičiuoti kiek dienų liko iki Kalėdų ir priminė, jog per likusį iki  Kalėdų laiką, jie neužmirštų būti rūpestingi, geri ir draugiški vienas kitam. Darželio direktorė Audronė Pitrėnienė palinkėjo visiems gauti laukiamų dovanų ir, drauge skaičiuodami iki trijų, įžiebė Kalėdų eglę. Prie spindinčios eglutės Nykštukas su vaikais kartu linksminosi, dainavo, šoko ir žaidė. Po šventės linksmasis “traukinukas” laimingus ir geros nuotaikos vaikus “išvežė” į grupes laukti ateinančio Kalėdų Senelio.

Mokytoja (auklėtoja) Alma Grigutienė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą