Naujienos

„Bitučių“ grupės ugdytiniai aplankė senelius

Adventas-laikas, kai norisi būti ypač geriems, mylintiems ir mylimiems, džiaugtis ir dovanoti džiugesį kitiems.
Šiuo laikotarpiu, turėjome galimybę aplankyti Skuodo senelių globos nameliuose gyvenančius senelius, kur dirba ir ugdytinės  Emilijos Smulkytės mamytė Reda Smulkienė.
Kupinos švelnumo ir jautrumo akimirkos, palieka didžiulį įspūdį vaikų širdelėse. Dovanojome seneliams kalėdinių giesmelių, ratelių ir globos nameliuose suskambo Kalėdiniai varpeliai ! Ačiū meninio ugdymo mokytojai Daivai Mockienei.
Dovanojome visiems seneliams ir visiems darbuotojams savo padarytas kalėdines dovanėles (mokytoja Lina Valužytė), o ir patys jų gavome.
Vaikučiai sveikinosi su seneliais, spaudė jiems rankeles, seneliai jiems šypsojosi, o kartais ir ašarą braukė. Mažieji noriai dalino dovanėles seneliams, aplankė visus, palikdami dalelę džiaugsmo kiekvienam. Senelių rankose vaikučių dovanėlės virto mažu kalėdiniu stebuklu.
O svarbiausia supratome, kad senam reikia padėti, reikia juo rūpintis, nes mes – galime tai daryti.

„Bitučių“ grupės mokytoja Daiva Šukienė