Naujienos

PRIEŠKALĖDINĖ KNYGUČIŲ VIEŠNAGĖ

Gruodžio 6 d. rytą, kaip niekad lietingą, „Buratinų“ grupės vaikus aplankė Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Kadangi šį mėnesį vyksta akcija „Knygų Kalėdos“, tai jos suorganizavo rytmetį „Prieškalėdinė knygučių viešnagė“.
Vaikai pažiūrėjo stalo teatrą pagal pasaką „Trys paršiukai“. Pasakos „Du ožiukai“ veikėjais ir aktoriais tapo patys vaikai. Po vaidinimo vaikų laukė staigmena. Netikėtai per televiziją buvo paskelbtas pranešimas, kad iš Jūrų muziejaus pabėgo pingvinas ir gali slapstytis bet kur. Koks buvo vaikų nustebimas ir džiaugsmas, kai netikėtai pingviną pamatė savo grupėje. Vaikai su pingvinu pakalbėjo, kartu pažaidė. O jis atsidėkodamas vaikams paliko po saldainį – siurprizą ir paslapčia vėl dingo.
Linksmas šurmulys ir džiaugsmas grupėje sukūrė puikią nuotaiką.
Bibliotekininkės pakvietė vaikučius apsilankyti bibliotekoje, ką tikrai padarysime po Naujų metų, o grupės bibliotekėlę papildė dviem naujom knygutėm.

 

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė