Naujienos

Mūsų ugdytiniai – konkurso laureatai

Gruodžio 5 d. Skuodo Bartuvos progimnazijoje  įvyko Skuodo rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkurso-parodos ,,Literatūrinis personažas randa kūrėją“ laureatų apdovanojimas ir parodos pristatymas.
Mūsų organizaciją konkurse atstovavo ir laureatais tapo:
I vieta Mantė Matevičiūtė („Gudručių“ gr.)
II vieta Nojus Ažondenis („Gudručių“ gr.)
(paruošė dailės mokytoja metodininkė Lina Daukantienė).
III vieta pasidalino Vesta Kiburytė ( „Bitučių“ gr., paruošė mokytoja metodininkė Daiva Šukienė) ir Matėjus Jasas ( „Buratinų“ gr., paruošė dailės mokytoja metodininkė Lina Daukantienė).
Savo darbus konkursui teikė ir organizatorių padėkas gavo: Tajus Vaškys, Edvinas Jakštas, Augustė Balytė, Urtė Žvirblytė ( „Buratinų“ gr.), Danielė Donėlaitė („Smalsučių“ gr.).
Tai Skuodo Bartuvos progimnazijos vaikų socializacijos programa, kurios pagrindinis tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią kūrybinę veiklą, skatinant dailės kalba išreikšti savo santykį su knyga. Konkurso uždaviniai: ugdyti mokinių kūrybinius įgūdžius; skatinti švietimo įstaigų bendradarbiavimą su bibliotekomis; sudaryti sąlygas saviraiškai, skatinti kūrybinius eksperimentus.
Šiais metais kūrybinius darbus konkursui pateikė 196 rajono ugdymo įstaigų ugdytiniai.

Džiaugiamės ir sveikiname visus mūsų vaikučius, dalyvavusius šiame konkurse.

Mokytoja metodininkė Daiva Šukienė
Dailės mokytoja metodininkė Lina Daukantienė