Naujienos

“BITUČIŲ” GRUPĖJE LANKĖSI VAIKŲ DRAUGAS ŠUNIUKAS AMSIS IR SKUODO RAJ. PK PAREIGŪNAI

Skuodo vaikų lopšelio-darželio socialinių partnerių, Skuodo rajono policijos komisariato pareigūnų Linos Tiškuvienės ir Eugenijaus Galdiko, bei policijos ir vaikų draugo šuniuko Amsiaus (specialusis pedagogas Tomas Kinčius) dėka, “Bitučių” grupės vaikučiai turėjo  švietėjišką valandėlę grupėje  apie saugų elgesį aplinkoje bei gatvėje.
Vaikai turėjo galimybę patys pabūti policininkais, matavosi policininko kepurėles, žaidė žaidimą „Kas gerai, kas blogai“, išsiaiškino kokie pavojai mūsų tyko aplinkoje, sužinojo, kaip nuo jų apsisaugoti, kaip išvengti ir ką daryti atsitikus įvykiui. Vaikai, padedami šuniuko Amsiaus, noriai atsakinėjo į pareigūnų pateiktus klausimus, įdėmiai klausėsi vieni kitų ir pareigūnų atsakymų.
Visi kartu nusprendė, kad saugoti save ir kitus yra labai svarbi užduotis.
O svarbiausiai, vaikai, padrąsinti pareigūnų, įsitikino kad policininkų bijoti neverta, nes jie yra mūsų draugai, kurie rūpinasi, padeda ir prižiūri. Tad nuo šiol  prireikus, vaikai visada drąsiai į juos kreipsis pagalbos.

„Bitučių“ gr. mokytoja (auklėtoja) metodininkė Daiva Šukienė