Naujienos

Rajoninis žemaitiškų skaitinių konkursas – šventė

Žemaičių tarmė unikali ir išskirtinė. Todėl būtina mokyti vaikus šnekėti žemaitiškai. Jau daug metų mūsų darželio  ugdytiniai ruošiami žemaitiškų skaitinių konkursui. Šiemet rajoninis žemaitiškų skaitinių konkursas – šventė, skirtas S. Daukanto 226-sioms gimimo metinėms, vyko Skuodo muziejuje, lapkričio 8 dieną. Mūsų darželio korpusą atstovavo priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ grupės ugdytinė Gabrielė Tiškutė. Gabrielė pasakojo  Gintarės Pociūtės nuotaikingą pasakojimą „Keliuone pri jūras“. Mergaitę konkursui ruošė mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Rasa Butavičienė. Ir sėkmė mūsų neaplenkė. Komisijos nuomone, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje, 3 prizinę vietą laimėjo mūsų darželio ugdytinė Gabrielė Tiškutė. Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti padiekavonėmis ir dovanėlėmis. Dalyviai, užėmę prizines vietas, pakviesti dalyvauti regioniniame žemaitiškų skaitymų konkurse – šventėje, kuris vyks lapkričio 29 dieną, P. Žadeikio gimnazijoje.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Rasa Butavičienė