Naujienos

Skuodo miesto gimtadienis

Birželio 1-ąją Skuodo miestas šventė 766 metų sukaktį! Tądien buvo gausu renginių, tačiau juos visus apvainikavo šventinė eisena.
Šeštadienio popietę eisena nusidriekė nuo P. Žadeikio gimnazijos link centrinio miesto stadiono. Eisenoje dalyvavome ir mes – Skuodo vaikų lopšelis-darželis, tačiau šį kartą  kiek kitaip! Pasitelkdami buvusių ugdytinių pagalbą, Skuodo darželis šventinėje eisenoje dalyvavo su motociklais, ant kurių sėdėjo ir Skuodo miesto gyventojus, svečius džiugino  pliušiniai meškinai. Šventinėje eisenoje jautėmės svarbia Skuodo miesto dalimi, o dar svarbiau – jautėme draugystę, bendrystę ir vienybę!
Dėkojame Skuodo motociklininkų sambūriui „Skouda do tekėne”, kurie noriai atsiliepė į mūsų kvietimą ir kartu džiugino miestelėnus. Taip pat, ugdytinio mamai Laurai Pavarotnikaitei-Tolčienei, kuri savo įstabia mašina buvo mūsų eisenos dalimi.
Džiaugiamės, kad buvę ugdytiniai nepamiršta Skuodo vaikų lopšelio-darželio ir savo darbais prisideda prie mūsų organizacijos!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė