Naujienos

Šiltnamis darželyje

Raktas į sveikesnę vaikų mitybą yra jų pažindinimas su vaisiais ir daržovėmis nuo pat mažų dienų. Šį pavasarį įrengtas šiltnamis Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje, priartina vaikus prie sodo ir daržo gėrybių, padeda užmegzti ilgalaikę jų draugystę. Šiltnamis bei visa reikalinga įranga (žemė, darbo įrankiai, sėklos) – tai dovana, kurią laimėjo darželio vaikai, kartu su dailės mokytoja Lina Daukantiene. Skuodo vaikų lopšelio darželio vaikai dalyvavo prekybos tinklo IKI organizuotame konkurse „IKI SODINČIUS“. Siuntėme sukurtą plakatą bei šūkį mėgstamai daržovei – morkai. Ir mums nusišypsojo laimė.
Šiltnamis Skuodo vaikų lopšelio-darželio bendruomenėje įnešė daug džiaugsmo ir nuotykių. O vaikams, auginant vieną ar kitą daržovę, didžiulė paskata domėtis juos supančiu pasauliu. Įgyjamos naudingos ir sveikam vystymuisi pasitarnaujančios žinios. Vaikai su nekantrumu laukia, kada galės savo užaugintą derlių paragauti, tad dabar kas dieną ravi, laisto, stebi, tyrinėja.

Dailės mokytoja metodininkė Lina Daukantienė