Naujienos

Karjeros ugdymas

Darbas-žmogų puošia. Tą byloja gili senolių išmintis. Kiekviena profesija, kiekvienas darbas-vertas didžiulės pagarbos. Pas mus svečiavosi Gabijos mamytė Julita, kuri supažindino mus su savo, kaip fotografės, profesija. Sužinojome, kas yra foto objektyvas, išbandėme patys, kaip veikia fotoaparatas, fotografavome vieni kitus, turėjome smagią bitučių foto sesiją, kurią, mūsų fb svetainėje, artimiausiu laiku, pristatys Gabijos mamytė Julita. Nuoširdus AČIŪ mamytei Julitai.
Mokytoja (auklėtoja) metodininkė Daiva Šukienė

Gegužės 15 d. Aistės Laukineitytės  mamytė pakvietė apsilankyti Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijoje, kur  dirba. Vaikai susipažino su mokykla, apsilankė mokytojų kabinete, sveikatos kabinete, anglų kalbos kabinete, bibliotekoje, skaitykloje. Sužinojo, ko moko Aistės mamytė per anglų kalbos pamoką. Daug įspūdžių ir džiugių emocijų vaikai patyrė apsilankę chemijos, biologijos kabinete. Čia jų laukė mokytoja metodininkė J. Kubilienė, kuri vaikučius pakvietė pabūti mokiniais ir stebėti įvairius bandymus.
 Vyr. mokytoja (auklėtoja) Vida Bružienė
Gegužės 16 dieną Skuodo vaikų lopšelio-darželio ‚,Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai lankėsi Skuodo rajono policijos komisariate. Policijos komisariato veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė Lina Tiškuvienė papasakojo vaikams apie sunkų, atsakingą, labai reikalingą policininkų darbą. Aprodė policijos komisariato patalpas, mašinas, įjungė sireną, papasakojo, nuo kelerių metų vaikučiai gali saugiai važinėtis kieme, nuo kelerių metų gali išvažiuoti į gatvę. Vaikučiai galėjo pasimatuoti paprastą ir neperšaunamas policininkų liemenes, apžiūrėti, su kokiu dideliu lagaminu, prikrautu įvairių policininkams reikalingų priemonių, jie vyksta į nusikaltimo ar nelaimės vietą.

Visi vaikučiai dovanų gavo po balioną su Lietuvos policijos ženklu. Išdidūs, kad tiek artimai galėjo prisiliesti prie policininkų darbo, įgijo tiek žinių, linksmi ir ,,ūgtelėję“ nuoširdų ačiū tarę pareigūnei Linai Tiškuvienei grįžome į darželį. Kas žino, gal ši ekskursija kažkurį paskatins tapti policininku.
Mokytoja (auklėtoja) metodininkė Aurelija Vaškienė