Naujienos

Edukacinė išvyka į motobolo sporto centrą

Toliau tęsiamas projektas ,,Mažieji sportininkai‘‘ vykdymas, pagal kurį gegužės 17d. ,,Vyturėlių‘‘ gr. vaikai, kartu su judesio korekcijos mokytoja Živile Jazbutiene, auklėtoja Silvija Lazdauskiene ir auklėtojos padėjėja Birute Šlepavičiene, apsilankėme motobolo sporto klube. Šio sporto techninio klubo pirmininkas, labai įdomiai vaikams papasakojo kaip žaidžiamas motobolas ir kokios priemonės naudojamos žaidimo metu. Papasakojo ir parodė, kokios yra naudojamos apsaugos priemonės, tam kad žaidėjai išvengtų skaudžių ir sunkių traumų. Na ir žinoma didžiausią ir neišdildomą įspūdį vaikams paliko pasivažinėjimas motociklu. Kiekvienas vaikas buvo trenerio pavėžintas. Sporto techninio klubo pirmininkui Kęstučiui Sakalauskui buvo įteikta Skuodo vaikų lopšelio–darželio padėka už pagalbą vykdant projektą ,,Mažieji sportininkai‘‘.

    Judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė