Naujienos

„Mes mažieji žemaitukai 2“

Gegužės 15 dieną Skuodo vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinukų komanda vyko į Žemaitijos regiono vaikų konferenciją „Mes mažieji žemaitukai 2“, kuri vyko Salantų lopšelyje–darželyje „Rasa“. Į renginį susirinko net 7 darželių komandos:  iš Plungės, Vydmantų, Platelių, Kūlupėnų, Mosėdžio, Skuodo, Salantų.
Konferencijos tikslas – pasidžiaugti tarmiškuoju kabos lobynu, pažinti, puoselėti ir išlaikyti žemaitišką tarmę. Konferencijos dalyviai turėjo pristatyti žinomą kraštietį, papasakoti žemaitiškai šmaikštų pasakojimą, papuošti ornamentais senovinę skrynią ir atlikti užduotį „kon tas znuočėj“. Dalyviai visi buvo puikiai pasiruošę, apdovanoti ir pavaišinti „Salantų pyragu“. Mūsų komandos vaikučius ruošė mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Jolanta Viskantienė ir meninio ugdymo pedagogė Aušra Alonderienė.

Jolanta Viskantienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokykinio ugdymo programą