Naujienos

2019 m. parengto projekto ,,Mažieji sportininkai‘‘ vykdymas

Puikus būdas ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įgūdžius bei įpročius yra projektinės veiklos metodas, nes tai ne vienadienis darbas, renginys ar šventė, o nuoseklus ir tuo pačiu spontaniškas, įdomus ir kupinas kūrybinių ieškojimų procesas.
Gegužės 09 d. Skuodo vaikų lopšelio–darželio  ,,Pelėdžiukų‘‘ gr. vaikai,  kartu su judesio korekcijos mokytoja  Živile Jazbutiene, auklėtoja  Laima Galdikiene ir auklėtojos padėjėja  Marija Rakauskiene,  lankėsi  Skuodo rajono savivaldybės kūno ir sporto centro salėje. Susitiko su dziudo sporto šakos treneriu Robertu Mažrimu.  Treneris ne tik papasakojo apie šią sporto šaką, bet ir pravedė mini treniruotę. Vaikai noriai ir su dideliu džiaugsmu vykdė visas trenerio pademonstruotas užduotis, rungtyniavo kas greitesnis, kas sumanesnis, ištvermingesnis. Visų nuotaikos buvo džiugios, noras nugalėti vieni kitus didelis. Ši sporto šaka vaikams paliko labai gerų įspūdžių bei emocijų. Treneriui buvo įteikta Skuodo vaikų lopšelio–darželio padėka, už pagalbą vykdant projektą ,,Mažieji sportininkai‘‘.

Judesio korekcijos mokytoja   Živilė Jazbutienė