Naujienos

Konkurso „Saugiausia 2019 m. ikimokyklinė įstaiga“ baigiamasis etapas

Gegužės 9 – ą dieną Skuodo vaikų lopšelio darželio priešmokyklinukų komanda išvyko  į Klaipėdos apskrities Vyriausiąjį Policijos komisariatą. Čia vyko konkurso „Saugiausia 2019m. ikimokyklinė įstaiga“ baigiamasis etapas. Susirinko 7 komandos iš Klaipėdos apskrities, puikiai žinančios saugaus eismo taisykles. Komandoms teko atlikti teorinių ir paktinių žinių reikalaujančias užduotis ir įrodyti, kad yra saugiausi. Ir šį kartą sėkmė neapleido mūsų darželio komandos. Komanda (Amanda Ežerskytė, Indrė Ledinauskaitė, Deimina Simutytė, Deimantė Stonkutė, Dominykas Urbaitis) įrodė, kad yra patys geriausi eismo taisyklių žinovai. Laimėta I -oji vieta. Vaikus konkursui ruošusios mokytojos Valerija Kurbatovienė ir Rasa Butavičienė neslėpė džiaugsmo ir pasididžiavimo savo ugdytiniais. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti policijos dovanomis. Dėkojame muzikos pedagogei Aušrai Alonderienei už vaikų prisistatymo konkurse idėją.

Rasa Butavčienė, mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą