Naujienos

Karta moko kartą

Didėjant senyvo amžiaus gyventojų skaičiui ir ilgėjant gyvenimo trukmei, labai svarbu kuo ilgiau išlikti fiziškai pajėgiems. Tam pasiekti būtina viena iš pagrindinių sąlygų – sveikatos stiprinimas fiziniu aktyvumu.
Kovo 15 d. judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė, kartu su Skuodo vaikų lopšelio–darželio ,,Žvirbliukų‘‘ gr. vaikučiais Areta Motiejauskaite, Smilte Šmitaite, Dinara Šlepavičiūte, Dovydu Kašinsku ir Roku Jautakiu lankėsi Skuodo globos namuose. Vaikučiai mokė senelius atlikti įvairius mankštos pratimus, kuriuos išmoko patys dalyvaudami kūno kultūros pamokose. Atliko įvairius mankštos pratimus, mėtėme vieni kitiems kamuolius, balionus. Seneliai pokštavo, stengėsi visus pratimus atkartoti, jautėsi smagiai  jaunų žmonių draugijoje. O vaikai grįžę į darželį dalinosi patirtais įspūdžiais su savo draugais.
Parodytas dėmesys, dažnai nepelnytai pamirštiems seneliams nieko nekainuoja, o duoti yra daug smagiau nei imti.

Judesio korekcijos mokytoja  Živilė Jazbutienė