Naujienos

Šventėme Užgavėnes linksmai „Liepaitės” korpuse

Nuo ryto visame darželyje sklandė blynų kvapas. Žiemos išvarymo šventei ruošėsi ne tik vaikai, bet ir virėjos. Žiema be kovos užleido savo pozicijas pavasariui, lauke siautė lietus ir vėjas. Pasipuošusiems kaukėmis vaikams teko švęsti salėje, kur skambėjo tranki muzika. Besilinksminančių vaikų šurmulį nutraukė atbėgę Lašininis ir Kanapinis (mokytojos: Rasa Bernotienė ir Milda Tumienė). Jie prašė vaikų pagalbos, sprendžiant ginčą, kurio eilė dabar karaliauti. Vaikai pasiūlė jiems įveikti įvairias rungtis ir taip išsiaiškinti nugalėtoją. Padedant visiems persirengėliams, kovą laimėjo Kanapinis. Jis paskelbė tikrą žiemos pabaigą. Sužinoję gerą žinią, vaikai žaidė linksmus liaudies žaidimus „Mes žydeliai Lietuvos“, „Žyds jouds, žyds rauduons“, „Džiaugės senis po žiemos“ ir kitus. Pasilinksminę visi tęsė Užgavėnių tradiciją – vaišinosi blynais.

Mokytoja metodininkė Rasa Bernotienė