Naujienos

Varėme žiemą iš kiemo „Saulutės” korpuse

Skuodo vaikų  lopšelio-darželio bendruomenė kovo 5 dieną  labai nuotaikingai atšventė Užgavėnes. Šių metų vėlyvos užgavėnės vaikams priminė, kad tai – žiemos šventė,   simbolizuojanti  žiemos  išvarymą  siekiant  prisišaukti  pavasarį.
Tęsiant senąsias lietuvių tautos tradicijas, kai persirengėliai eidavo pas kaimynus, vaikai aplankė draugus, esančius kitose grupėse. Triukšmaudami, juokaudami, dainuodami ir pokštaudami, visi susirinko į salę, kur didelių ir mažų laukė meninio ugdymo mokytojos Aušra Alonderienė ir Daiva Mockienė, jos pakvietė pašokti  lietuvių liaudies užgavėnių ratelių ir žaidimų. Visų smagiausia vaikams buvo garsiai prašyti, kad žiema nebegrįžtų – ,,Žiema žiema, bėk iš kiemo”.
Virėjos kepė  skanius blynus. Visi valgė daug ir sočiai, kad metai būtų labai geri!

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Aušra Alonderienė