Naujienos

Puoselėjame protėvių kalbą

Kalba gyva tik tol, kol ja kas nors kalba. Kad mūsų protėvių, tėvų gimtoji kalba skambėtų mus pakeisiančių kartų lūpose ir tarsi didžiausia vertybė būtų perduodama kitoms kartoms, ją reikia saugoti, puoselėti, mažus vaikelius mokyti.
Būtent tokia yra liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis” misija. Konkursu siekiama skatinti vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto etnografinio regiono kultūra.
Vasario 28-ąją Skuodo kultūros centre vyko „Tramtatulio” vaikų ir moksleivių vietinis turas. Mūsų darželiui atstovavo skaitovė Daniela Zabitytė. Du Danielos pasakojimai – Valerijos Šmitienės „Seneliaus mondrīstės” ir Bronės Karbauskienės „Torgaus vagis” – sužavėjo ir susirinkusiuosius, ir vertinimo komisiją. Daniela pateko į antrą konkurso etapą, kuris kovo 24-ąją vyks Telšiuose.
Atstovauti Skuodo kraštui Danielai vėl padės mokytoja (auklėtoja) metodininkė Aurelija Vaškienė.

Mokytoja metodininkė Aurelija Vaškienė