Naujienos

Piešinių konkursas „Ginti. Saugoti. Padėti“

Džiugi žinia Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytinėms Gabijai Zubaitei („Žvirbliukų“ grupė), Mėjai Šakalytei („Buratinų“ gr.) ir jų dailės mokytojai Linai Daukantienei. Mergaitės, kartu su mokytoja, vasario 15 d. (penktadienį) buvo pakviestos Lietuvos gimtadienį paminėti neįprastai, į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.
Turėjome ypatingą progą pabūti tarp pareigūnų, pasidžiaugti geriausiais jų laimėjimais, paklausyti dainuojančio apskrities pareigūno Nerijaus Stankaus (“Lietuvos balso“ dalyvis), išgirsti istoriją apie Klaipėdos miesto įkūrimą. Šventę vainikavo piešinių konkurso „Ginti. Saugoti. Padėti“ laureatų apdovanojimai. Tarp daugybės nuostabių ir išradingų piešinių 5 – 6 metų amžiaus grupėje I-ąją vietą užėmė Gabija Zubaitė, o nominaciją už originaliausią piešinį įteikta Mėjai Šakalytei. Ugdytinės apdovanotos padėkos raštais, dovanomis, kurias įteikė pats Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas.

Dailės mokytoja metodininkė Lina Daukantienė