Naujienos

Skuodo eglės įžiebimo šventė

Skuodo eglės įžiebimo šventė šiais metais svarbi ir mūsų vaikų lopšeliui-darželiui, nes gruodžio 7- ąją buvo įžiebta ir Skuodo vaikų lopšelio-darželio eglė, kuri puošia miesto centrą.
Šiais metais buvo suteikta galimybė norinčioms organizacijoms prisijungti prie miesto puoselėjimo papuošiant po mažą žaliaskarę prie pagrindinės eglės miesto aikštėje. Gruodžio 7- ąją  susirinkusiuosius sveikino Skuodo rajono savivaldybės meras, LR Seimo narė Levutė Staniuvienė, nuotaiką skaidrino fejerverkai, ugnies šou, o Kalėdų senelis apdovanojo visus 11-os eglučių puošėjus!
Skuodo vaikų lopšelio-darželio bendruomenė džiaugiasi galėjusi prisidėti prie šios akcijos: ji ne tik puošia Skuodą, bet ir suteikė gausybę teigiamų emocijų kuriant dekoracijas, sutvirtino bendrystę ir įkvėpė Šv. Kalėdų laukimu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė