Naujienos

Nuotykis su knyga

Gruodžio 7 d. kaip ir kiekvienais metais „Buratinų“ grupę aplankė R.Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Jos vaikams suorganizavo literatūrinį rytmetį „Nuotykis su knyga“. Šis susitikimas skirtas prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamai ir globojamai akcijai „Knygų Kalėdos“.
Vaikai stebėjo bibliotekininkių vaidinamą stalo teatrą pagal K.Navako pasaką „Žvėreliai mokosi draugauti“.
Po pasakaitės vaikučiai buvo pakviesti žaisti žaidimą su eglutėmis. Pasiskirstę į dvi komandas, rideno kubą ir keliavo „eglučių keliu“. Po žaliaskarėmis slėpėsi klausimai, į kuriuos vaikai turėjo atsakyti, o atsakinėjo pralenkdami vienas kitą. Linksmas šurmulys, noras nugalėti, džiaugsmas dėl laimėtų prizų – visa tai sukūrė puikią nuotaiką.
Vaikai laimėjo ne tik saldžių prizų, bet grupės bibliotekėlė pasipildė naujomis knygutėmis.
„Nuotykis su knyga“ pavyko ir lauksime susitikimo su bibliotekos darbuotojomis po Naujų metų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Šimkienė