Naujienos

Konkursas – paroda „Literatūrinis personažas randa kūrėją“

Jau treti metai iš eilės Skuodo Bartuvos progimnazija organizuoja piešinių konkursą „Literatūrinis personažas randa kūrėją“. Kasmet į šį konkursą siunčiame Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytinių gausų pluoštą kurtų piešinių, iliustruojančių įvairias girdėtas, mamyčių ar auklėtojų sekamas pasakas. Šiais metais konkurso apdovanojimai ir parodos atidarymo šventė vyko gruodžio 12d.(trečiadienį) Skuodo Bartuvos progimnazijoje. Šiame konkurse ir vėl šypsojosi laimė, apdovanoti diplomais ir prizais buvo:
I vietos laimėtoja Areta Motiejauskaitė („Žvirbliukų“ gr.)
II vietos laimėtoja Agnė Vasiliauskaitė („Gudručių“ gr.)
III vietos laimėtojas Gvidas Preibys („Buratinų“ gr.)

Taip pat konkurse dalyvavo ir buvo apdovanoti padėkos raštais: Vika Tiškaitė, Ina Žemgulytė, Rokas Jautakis. Labai džiaugiamės ir sveikiname kūrėjus.

Vaikus paruošė meninio ugdymo (dailės) pedagogė Lina Daukantienė.