Naujienos

Tolerancijos diena

Lapkričio 15-16d. „Saulutės“ ir „Liepaitės“ korpusuose  buvo paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis –  TOLERANCIJOS RAKTAS, puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įleisti savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų. Vaikai  buvo pakviesti į draugystės pamoką, kurios pagrindinis tikslas – sužinoti, kokie dalykai yra svarbiausi bendraujant su žmonėmis. Pelytės Minės (socialinė pedagogė R. Vizgaudienė ir meninio ugdymo pedagogė L. Daukantienė) įnešė didelę skrynią, joje slėpėsi daiktai „simboliai“, kurie leido vaikams suprasti, kad šypsena – tai būtinybė draugystėje, kad meilė ir pagarba padaro didžiulius stebuklus. Vaikai kartu su pelytėmis  nuotaikingai atlikinėjo užduotis, kurių pagalba mokinosi draugiškai pasisveikinti, kaip padėti vienas kitam, kaip nustebinti ir paguosti draugą.  Vėliau visos grupės pristatė savo kūrybinį darbą – RAKTĄ. Na, o Tolerancijos himną vaikai klausėsi susikabinę rankytėmis, suvokdami, kad vienas kitam, kad ir kokie bebūtumėme, esam labai reikalingi ir svarbūs šioje žemėje. Grupių kūrybiniai darbai (raktai) eksponuojami salės gale.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė