Naujienos

EKSPERIMENTŲ IR BANDYMŲ SAVAITĖ

Lapkričio 5-9 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Saulutės“ korpuso projekto „Mažieji tyrinėtojai“ dalyviai (vyresnieji ir priešmokyklinio amžiaus vaikai) socialinės pedagogės kabinete eksperimentavo ir atlikinėjo įvairiausius bandymus. Vaikams smagu buvo pasijusti lyg laboratorijos kabinete, kur magiškai pradeda skraidyti drugeliai nuo įelektrintų balionų, kur vyksta tikras stebuklas uždengus degančią žvakę su stikline, kur vyksta tikra spalvotų burbulų šventė. O fizikinis magneto ir metalo traukos dėsnis vaikus nuotaikingai nustebino, kaip drožlėse paslėpti metaliniai varžtai akimirksniu prikimba prie magneto.  Priešmokyklinės „Žvirbliukų“ gr. vaikai patys gamino muiliukus iš muilo bazės, juos papuošė sėklytėmis, žolelėmis vėliau juos kūrybiškai  pakavo. O labiausiai buvo nustebę „Smalsučių“ ir „Gudručių“ gr. vaikai, kurie pirmą kartą patys plastikiniuose buteliuose apgyvendino medūzas, kurios stebuklingai plaukioja spalvotame vandenyje iki šiol. Visi šie bandymai vaikus privertė paeksperimentuoti ir patiems susikurti puikią nuotaiką, kurią vaikai parsinešė ir  į namus.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė