Naujienos

Gimnazijos šimtmetis

 Š. m. Lapkričio 17-oji ypatingai svarbi Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos bendruomenei ir visam Skuodo rajonui, nes tądien gimnazija šventė 100 metų sukaktį. Skuodo vaikų lopšelio-darželio administracija atskubėjo pasveikinti savo partnerius. Nors esame mažiausi partneriai, tačiau drąsiai galime teigti, kad didžioji dalis gimnazistų yra buvę ir mūsų darželio auklėtiniai, o lopšelio-darželio direktorė buvo ir gimnazijos vadovė.  Šia proga prie gimnazijos atidengta Telšių vyskupijos garbės kanauninko, visuomenininko, švietėjo, rašytojo, gimnazijos įkūrėjo Pranciškaus Žadeikio atminimo lenta,  aukotos Šv. Mišios, Skuodo rajono kultūros centre vyko nuostabus koncertas, o gimnazijoje- sveikinimai. Linkime gimnazijai mažiausiai dar 100 metų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė