Mokslo metus „Zuikučių“ grupės vaikučiai užbaigė dalyvaudami „Zuikučių olimpiadoje“
Parkas prisipildė skardaus vaikų juoko, žaismės ir judesio. Įveikę fizines užduotis, prisėdome pasistiprinti ir pailsėti. Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas olimpiniu medaliu, diplomu ir vardiniu saldumynu. Tėveliai suruošė vaišes, kad išeikvoję daug energijos vaikučiai galėtų pasistiprinti.
Puikiomis nuotaikomis užbaigiame šiuos mokslo metus….
Mokytojos Lina ir Jovita









