Naujienos

„Bitučių” grupės ugdytiniai atsisveikino su grupės draugais ir mokytojomis

2026-05-27

Gegužės 26 d. „Bitučių” grupės ugdytiniai su savo mokytojomis Daiva ir Genovaite bei mokytojų padėjėja Audra, turėjo smagų laiką visiems kartu-jau paskutinį kartą. Mokslo metus užbaigė Kretingos muziejaus  “Senojoje saldaininėje” kur stebėjo karamelės gaminimo procesą, išsirinko saldainiams kvapus bei spalvą, stebėjo, kas vyksta, kaip keičiasi ir kokia tampa cukraus tekstūra kaitinant sirupą, patys pasigamino braškių skonio saldainių išleistuvių proga. Gamtos apsuptyje visi kartu prisiminėme, kaip kasdien, lyg nematomu siūlu, buvome visi vienas su kitu susiję, žaidėme “Draugystės kamuoliuko žaidimą. Puošėmės  ‘Draugystės apyrankėmis”.  Audringais plojimais, linksmukų nuotaikomis lipdukais pasipuošė visi “Bitučių” grupės  draugai. Spalvingi diplomai suspausti mažose rankelėse ir žinoma, paskutiniai apsikabinimai, kai visi kartu. Buvo nepakartojamai smagu!!!

Mokytoja Daiva Šukienė