,,IŠKYLAUJAM SU DRAUGAIS- KAS TA VASARA?“
Pasitikti vasarėlę ir užbaigti mokslo metus jungtiniu projektu ,,Skruzdėliukų“, ,,Varpelių“ ir ,,Kiškučių“ grupėms, jau tapo tradicija.
Išaušus saulėtam gegužės 22 d. rytui 4-5- mečiai ugdytiniai pasipuošę keliautojų emblemomis, su kuprinėmis ant pečių, susiruošė iškylai po miesto parko salas, kuriose laukė darželio specialistai, pasiruošę nustebinti atvykusius keliautojus.
Šis projektas – ,,Iškylaujam su draugais-kas ta vasara?” -tai ne tik pažintis su nuostabiu Skuodo miesto parko salelėmis, bet ir patiems vaikams leis išbandyti daugybę kūrybinių ir sportinių veiklų.
Rodyklių pagalba atvykę į 1-ąją salą, judesio korekcijos specialistė Živilė Jazbutienė, vaikus nuteikė dieną pradėti su šypsena ir judria rytine mankšta. 2- oje saloje kineziterapeutas Mantas Jonkus užkūrė keliautojams smagią diskoteką. Teko įveikti nemažą atstumą į 3-ią salą, ją radome praėję naujai įrengtą sveikatingumo taką ir siūbuojantį ,,Beždžionių“ tiltą. Visų nuostabai, po salą vaikštinėjo ,,Kalėdų Senelis“-spec. pedagogas Robertas Briška. Jis vaikus subūrė pokalbiui -,,O kas ta vasara?“, išklausė vaikų norus, nustebino siurprizais iš Laplandijos. Vaikai vedami smalsumo- ,,o kas gi laukia paskutinėje saloje?“, kelionę tęsė. 4- oje saloje vaikus pasitiko ,,Spalvingiausia pievos gėlė“- meninio ugdymo specialistė Lina Vitkauskienė. Kūrybinių dirbtuvėlių saloje keliautojai kūrė kompozicijas rėmeliuose iš gamtinės medžiagos-gėlių.
Projekto metu netrūko: aktyvaus judėjimo, naujų patirčių, užduočių, smagių akimirkų, staigmenų, džiaugsmo, siurprizų, juoko, geros nuotaikos, smagaus laiko gamtoje.
Projektą kūrė, įgyvendino ir visus subūrė jaukiam bei prasmingam laikui kartu, ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Aušra Ramančikienė, Renata Vinogradovė, Sonata Ripkauskienė, Laima Galdikienė, Greta Prialgauskė.
























