Naujienos

,,Drugelių‘‘ grupės edukacinė kelionė į Kretingos dvaro saldaininę

2026-05-22

Gegužės 21 dienos rytą vaikai , lydimi mokytojos Joanos Alšauskienės , mokytojos padėjėjos Daivos Luotienės ir mokinio padėjėjos Ugnės Bagdonaitės išvyko į Kretingos dvaro saldaininę.  Užsiėmimo tema ,,Saldu gardu, kaip du medu‘‘.  Mus pasitiko edukatorė  Nida. Per edukaciją vaikai išmoko gaminti sveikuoliškus saldainius, naudodami sveikus , natūralius ingredientus, tokius kaip džiovinti vaisiai, riešutai, medus. Užsiėmimo pradžioje vaikai pasigamino dėžutes , į kurias vėliau susidėjo saldainius. Patys susimalė ingredientus, susiformavo saldainius su įdaru arba be jo , ir pagamintus skanėstus vežėsi namo. Edukacija skirta skatinti naudoti sveikuoliškus saldainius kaip alternatyvą cukraus turintiems saldumynams, ugdyti kūrybiškumą panaudojant gamtos gėrybes , tokias kaip aronijos, mėlynes ar šermukšniai. Laimingi ir linksmi grįžo į darželį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Joana Alšauskienė