,,Drugelių‘‘ grupės edukacinė kelionė į Kretingos dvaro saldaininę
Gegužės 21 dienos rytą vaikai , lydimi mokytojos Joanos Alšauskienės , mokytojos padėjėjos Daivos Luotienės ir mokinio padėjėjos Ugnės Bagdonaitės išvyko į Kretingos dvaro saldaininę. Užsiėmimo tema ,,Saldu gardu, kaip du medu‘‘. Mus pasitiko edukatorė Nida. Per edukaciją vaikai išmoko gaminti sveikuoliškus saldainius, naudodami sveikus , natūralius ingredientus, tokius kaip džiovinti vaisiai, riešutai, medus. Užsiėmimo pradžioje vaikai pasigamino dėžutes , į kurias vėliau susidėjo saldainius. Patys susimalė ingredientus, susiformavo saldainius su įdaru arba be jo , ir pagamintus skanėstus vežėsi namo. Edukacija skirta skatinti naudoti sveikuoliškus saldainius kaip alternatyvą cukraus turintiems saldumynams, ugdyti kūrybiškumą panaudojant gamtos gėrybes , tokias kaip aronijos, mėlynes ar šermukšniai. Laimingi ir linksmi grįžo į darželį.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Joana Alšauskienė









