Naujienos

Edukacija Vinetu kaime „Mažųjų indėnų gentis“

„Koks smagus ir geras dalykas yra keliauti!“ Taip skandavo priešmokyklinės „Žvirbliukų“ grupės vaikai, kai gegužės 25 dieną išsiruošė į Vinetu kaimą. Į kaimą, kur laukė išleistuvių šventinė edukacija „Mažųjų indėnų gentis“. Kai nuvykome, vaikai buvo „priimti“ į indėno Vinetu gentį ir su genties vadu dalyvavo aktyvioje, nuotykių, staigmenų ir pažinimo programoje: buvo pakviesti įvado ritualinę indėnų palapinę Tipi, dalyvavo būgno rituale, sužinojo indėniškų paslapčių, išbandė kliūčių ruožą, šaudymą iš lanko…Tikrais indėniukais tapome, kai mūsų veidus išpiešė indėniškais raštais. O koks skanus buvo tradicinis indėniškas patiekalas! Kiekvienas iš vaikų baigęs darželį, buvo palaimintas Vinetu vado toliau sėkmingai žygiuoti į Mokslo ir Žinių šalį! Ačiū tariame vaikų tėveliams ir darželio administracijai, kad gegužės 25 – ąją pavertė nuotykių ir naujų potyrių diena!

                             Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Dirkstienė ir Renata Vinogradovė