Naujienos

Šeimadienis-2023

Šeima- kaip šakos ant medžio, visi augame skirtingomis kryptimis, tačiau šaknys išlieka vienos…
Gražų gegužės mėnesio sekmadienį, Skuodo veiklių mamų klubas pakvietė paminėti Tarptautinę šeimos dieną ir artėjantį Skuodo 770-ąjį gimtadienį Skuodo miesto parke.
Smagu, kad Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai, padedami pedagogų, susirinkusius džiugino net 5-iais muzikiniais pasirodymais: priešmokyklinio ugdymo mergaičių ansamblis atliko „Teskomb dainelė”, Elija Remezaitė ir jos draugai iš „Varpelių” grupės padainavo ir grojo linksmą dainelę „LaLaLa”. „Baladę vaikams” dovanojo ugdytiniai iš „Bitučių” grupės ir darbuotojų ansamblis, kūrinį „Sparnai gerumo” – darbuotojų ansamblis ir solistės Iglė Daukėlaitė, Jorūnė Valbasaitė. Žinoma, savo koncertinę dalį vainikavome mūsų darželio pasididžiavimu – himnu.
Daržely Skuodo gera ir smagu!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Simona Jurčė