Naujienos

Įsimintinas susitikimas su eiguliu R. Ereminu

Gegužės 11 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje apie savo knygelę vaikams ,,Jurgelis miškauja” pristatė mūsų kraštietis, eigulys R. Ereminas. Susitikimo metu dalyvavo ir apie svečio specialybę klausėsi Skuodo vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinės ,,Žvirbliukų“ grupės vaikai.
R. Ereminas vaikams pasakojo apie mišką, medžius, rodė miško gyvūnų plaukus-kailius, supažindino, kokius Skuodo krašte gyvena paukščiai. Pasakų kambaryje piešė ir pasakojo, iš ko susideda miškas, vyko žaidimai miško tematika.
Vidiniame bibliotekos kiemelyje vaikų laukė staigmena: į susitikimą buvo atvestas išdresuotas šunelis Mikė.
Vaikams buvo parodyta, kokius triukus šunelis moka bei patys galėjo jam pamėtyti kamuoliuką.
Vėliau edukaciniai žaidimai vyko ant bibliotekos pievelės.
Susitikimas su eiguliu R. Ereminu vaikams labai patiko ir dar ilgai nepamirš mielo šunelio Mikės.

 

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Daiva Dirkstienė