Naujienos

Pasimatymas su savanore Merve

Balandžio 3 dieną visi darželio darbuotojai buvo pakviesti į „pasimatymą” su savanore iš Turkijos. Jau nuo kovo mėnesio Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje savanoriauja mergina iš Turkijos. Norėdama artimiau susipažinti su darželio darbuotojais savanorė visus pakvietė popietę praleisti kartu. Šio pasisėdėjimo metu savanorė pristatė savo šalį Turkiją, jos tradicijas, maistą, kultūrą. Taip pat, prisistatė pati, supažindino su savo pomėgiais, aplinka. Savanorė yra atvykusi iš Burdur miesto, kuris yra netoli Antalijos. Mergina pasakojo, kad pasirinko savanorystę todėl, kad norėjo paneigti nusistovėjusias klišes apie savanorius ir įrodyti, kad savanoris gali tapti bendruomenės, organizacijos dalimi. Po linksmo ir smagaus pokalbio mergina visus darbuotojus pavaišino tradiciniais turkiškais pyragėliais su sezamų pasta ir graikiniais riešutais.

Mokytoja (auklėtoja) Diana Prialgauskienė