Naujienos

Sveikatos savaitė ,, Sportuoju linksmai”

Balandžio 17-21 dienomis Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko sveikatos savaitė ,,Sportuoju linksmai”. Vaikai lenktyniavo paspirtukais, žaidė judriuosius žaidimus, metė į taikinį, varė kamuolius, sveikatingumo take mankštino pėdutes ir t. t. Fizinis aktyvumas padeda tenkinti biologinį vaiko poreikį judėti, skatina motorikos vystymąsi, stimuliuoja organizmo augimą, gerina protinį ir fizinį darbingumą, stiprina sveikatą. Gyvenimo būdo įpročiai suformuoti pirmaisiais gyvenimo metais, gali daryti įtaką fizinio aktyvumo lygiui ir režimui visą tolimesnį gyvenimą. Įvairūs aktyvūs žaidimai ir kita fizinė veikla prisideda prie motorinių gebėjimų vystymosi ir fizinės aplinkos supratimo. Nejudri gyvensena sparčiai plinta ir yra siejama su neigiamu poveikiu sveikatai. Todėl labai svarbu skatinti vaikų fizinį aktyvumą bet kurioje vaikų amžiaus grupėje. Organizuojant sveikatos savaitę, plėtojant sveikatos stiprinimo veiklas įdomiomis, patraukliomis vaikams formomis, vaikai patiria kuo daugiau džiugių akimirkų. Skiepijamas noras užsiimti fizine veikla žaidžiant judriuosius žaidimus, atliekami kuo įvairesni pratimai visoms raumenų grupėms, propaguojamas fizinis aktyvumas visoms darželio vaikų grupėms. Būkime sveiki ir pakankamai judėkime.

Mokytoja(auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Vilma Kontrimienė