Naujienos

,,Priešmokyklinukų ringas“ 2023

Saulėtą 2023 m. balandžio 19 d. rytą, į Skuodo vaikų lopšelį-darželį rinkosi priešmokyklinių grupių vaikai iš Mažeikių l/d. ,,Berželis“, Kretingos raj. Salantų gimnazijos ugdymo skyriaus ,,Rasa“, Ylakių vaikų l/d., Mosėdžio gimnazijos, Skuodo vaikų l/d. abiejų korpusų ,,Liepaitės“ ir ,,Saulutės“. Darželyje vyko jau tradiciniu tapęs regioninis ,,Priešmokyklinukų ringas 2023“. Šiemet, persikėlęs iš virtualios erdvės, renginys vyko gyvai. Vyravo džiugi ir šventiška nuotaika. Vaikus pasitiko pasiklydęs kiškis, mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Jolanta Viskantienė, beieškantis Velykų. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas – Simona Jurčė. Komandų kapitonai išmetė kauliuką, tokiu būdu išsiaiškino komandų eiliškumą. Matematinę užduotį pristatė mokytoja- Eglė Šimkienė, kryžiažodį- mokytoja Rasa Butavičienė, rūšiavimo- mokytoja Vida Bružienė, muzikinę- mokytoja Aušra Alonderienė, kapitonų skaitmeninę užduotį- mokytoja Sada Kubilienė. Kiškis su vaikais sportavo, žaidė, vaišinosi. Komisija, kurią sudarė viešnia iš Skuodo rajono savivaldybės švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja- Loreta Vasiliauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas- Simona Jurčė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui- Genovaitė Savickienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams- Regina Ramanavičienė, skaičiavo balus. Pirma vieta atiteko Skuodo vaikų l/d. ,,Saulutės“ korpuso komandai, antra vieta- Skuodo vaikų l/d. ,,Liepaitės“ korpuso komandai, trečia vieta- Ylakių vaikų l/d. komandai. Visi vaikai buvo apdovanoti diplomais, saldžiomis dovanėlėmis, mokytojai Skuodo rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Sandra Liutkuvienė