ŠVENTINIS RYTMETIS „RIEDA VELYKŲ MARGUČIAI“

Gražų balandžio 11d. rytmetį, skambi muzika „Liepaitės“ korpuso bendruomenę sukvietė į darželio kiemą.
Netikėtai pasirodęs Zuikis Puikis (mokytoja Eglė Šimkienė), kuris pabėgo nuo Velykės, panoro pažaisti su vaikais. Padedami muzikos vadovės Daivos Mockienės, vaikai ir kiškis šoko ir dainavo.
Atėjusi Velykė (mokytoja Loreta Jonutienė), priminė vaikams ir kiškiui Velykų tradicijas ir papročius. Vaikai piešė ir margino kiaušinius, ieškojo paslėptų margučių, rideno margučius, tikrino, kurio margutis stipresnis.
Velykė ir Zuikis Puikis, palinkėję visiems gražaus saulėto pavasario, geros nuotaikos, išskubėjo pas kitus vaikus.

Vyresnioji mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė ir mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Loreta Jonutienė