Naujienos

Didžiojo Velykų kiaušinio marginimas

Balandžio 6 d. rytą priešmokyklinio ugdymo ,,Gudručių” grupės vaikai skubėjo į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų erdvę, padėti išmarginti Didįjį Velykų kiaušinį gėlių žiedais. Vaikams už pagalbą buvo įteiktos paramos-labdaros fondo ,,Švieskime vaikus” leidyklos knygos.
Po kruopštaus darbo vaikučiai turėjo galimybę net tik susipažinti su įvairiausio formato bibliotekoje esančiomis vaikiškomis knygutėmis, bet ir palaikyti rankose pačią storiausią, didžiausią ir visai mažytę knygutę, Brailio rašto knygą. Pasidžiaugę turiningai praleistu rytmečių, vieni kitiems palinkėjome gražių ateinančių Šv. Velykų, pačių stipriausių ir gražiausių margučių.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Vida Bružienė